
9,9 €
Θήκη Για Χαρτομάντηλα (24x14x8.5) Estia Bamboo Essentials 02-13134
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο με μεταλλικό καπάκι για βαμβάκι ή δίσκους ντεμακιγιάζ. Είναι γυάλινο, με σχέδιο ταρταρούγα σε καφέ αποχρώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για μία ολοκληρωμένη διακόσμηση στο μπάνιο σας.
| Τύπος | Για βαμβάκι, Για καλλυντικά και μακιγιάζ |
|---|---|
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.396 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα


Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
