
Σετ 4 πετσέτες φαγητού, Metis Bourdon
Σετ, βαμβάκι
Διαστάσεις 26×17 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 5,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτες φαγητού σε πράσινο χρώμα. Το ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι με πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι το προϊόν είναι απαλλαγμένο από επιβλαβείς χημικές ουσίες. Συνδυάστε τες με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για να ένα εντυπωσιακό αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 26 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 17 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 26 cm, 26 cm, 26 cm, 26 cm |
| Depth | 17 cm, 17 cm, 17 cm, 17 cm |
| Height | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Total weight | 0.113 kg, 0.113 kg, 0.113 kg, 0.113 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, βαμβάκι

Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


34×19 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
34×19 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×25 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα