
ΧΑΛΙ ΔΩΜΑΤΙΟΥ 160x230cm GOFIS HOME - DELANEY DOVE BEIGE 804/46
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×12 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ψάθινο χαλί διαδρόμου 80x150 με tropical σχέδιο σε μπεζ-γκρι αποχρώσεις. Πρόκειται για ανθεκτική, υφαντή ψάθα κατάλληλη για όλους τους χώρους του σπιτιού. Είναι κατασκευασμένη με συνθετικά νήματα από 100% πολυπροπυλένιο. Ιδανικό χαλί για όλες τις εποχές του έτους.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 12 εκ |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
|---|---|
| Width | 80 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 1.1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Γκρι |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×20 εκ, ⌀ 100 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα


60×20 εκ, ⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα


120×170 εκ, μοντέρνο, ρέτρο

60×20 εκ, ⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Περσικό, σπιτικό, στρογγύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
120×20 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
60×7 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
60×7 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
100×20 εκ, ⌀ 100 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ

70×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
120×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο, ανατολίτικο

70×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα

70×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
