
Χαλί Καλοκαιρινό (160x230) L-C Damira 1741379
160×15 εκ, συνθετικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×12 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ψάθινο χαλί διαδρόμου 80x150 σε μπεζ απόχρωση με εκρού λεπτομέρειες και γεωμετρικό σχέδιο. Πρόκειται για ανθεκτική, υφαντή ψάθα κατάλληλη για όλους τους χώρους του σπιτιού. Είναι κατασκευασμένη με συνθετικά νήματα από 100% πολυπροπυλένιο. Ιδανικό χαλί για όλες τις εποχές του έτους.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 12 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Χρήση χαλιού | Διάδρομοι |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Width | 80 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 1.1 kg |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

160×15 εκ, συνθετικό
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Οβάλ

70×6 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




120×20 εκ, σπιτικό, στρογγύλο
Σε απόθεμα

150×20 εκ
Σε απόθεμα
Υφαντό στο χέρι

Μοντέρνο


Μοντέρνο

10×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

60×20 εκ, ⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα



152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα