
Πατάκι Εισόδου (50x80) L-C Telio Grey 1741384
89×50 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 86×50 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι εισόδου με μοντέρνο σχέδιο σε γκρι-μαύρο χρώμα. Έχει επιφάνεια από μοκέτα κατασκευασμένη από 100% πολυπροπυλένιο και βάση από PVC. Είναι ιδανικό για χρήση στην είσοδο του σπιτιού ή σε κάποια μπαλκονόπορτα.
| Πλάτος: | 86 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 86 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1.1 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Πολυπροπυλένιο - PVC |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

89×50 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
89×50 εκ
Σε απόθεμα



80×10 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


120×13 εκ, συνθετικό
Σε απόθεμα
80×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
Σπιτικό, μακριά τρίχα / δασύτριχα, μέτρια τρίχα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
70×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα




160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

150×20 εκ, σπιτικό, στρογγύλο
Σε απόθεμα
150×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
