
8,99 €
Πατάκι Εισόδου (40x60) Pol Rugs & Mats Paris Grey
40×60 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 69×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι εισόδου σε ανθρακί χρώμα. Έχει επιφάνεια από μοκέτα σύνθεσης 100% Polyester που συγκρατεί αποτελεσματικά σκόνη και βρωμιά και βάση από PVC. Είναι ιδανικό για χρήση στην είσοδο του σπιτιού ή σε κάποια μπαλκονόπορτα.
| Πλάτος: | 69 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Width | 69 cm |
|---|---|
| Depth | 40 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.666 kg |
| Χρώμα | Ανθρακί |
| Material | Polyester - PVC |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×60 εκ
Σε απόθεμα




45×1 εκ
Σε απόθεμα

40×60 εκ
Σε απόθεμα





45×45 εκ, λάστιχο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα


40×60 εκ, από ίνες καρύδας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
40×75 εκ, από ίνες καρύδας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα









40×7 εκ
Σε απόθεμα


40×60 εκ, από ίνες καρύδας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα