
Πατάκι Μπάνιου (50x80) L-C Mael Naturel 1802333
57×22 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 57×22 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου σε μπεζ απόχρωση. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester και η πίσω πλευρά είναι αντιολισθητική για να προσφέρει σταθερότητα και ασφάλεια. Είναι ένα ιδιαίτερα αφράτο πατάκι με μεγάλο πάχος, που εξασφαλίζει ένα πολύ απαλό και ζεστό πάτημα.
| Πλάτος: | 57 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 22 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Width | 57 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.455 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

57×22 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
50×45 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, χαλιά μπάνιου, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

70×50 εκ
Σε απόθεμα
125×50 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

39×60 εκ, χαλιά μπάνιου, διάμετρος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα