
Χαλί Διαδρόμου (45x120) L-C Simeo Natural 1741532
126×45 εκ, λάστιχο, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 126×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί διαδρόμου σε ανθρακί χρώμα. Η πάνω πλευρά είναι κατασκευασμένη από 100% polyester, ενώ η κάτω πλευρά είναι από καουτσούκ με αντιολισθητικές ιδιότητες. Καθαρίζεται εύκολα με ηλεκτρική και ρομποτική σκούπα και είναι δανικό για την διακόσμηση οποιουδήποτε χώρου.
| Πλάτος: | 126 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό χαλιού πόρτας | Ύφασμα |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού πόρτας | Ορθογώνιο |
| Τύπος | Εσωτερικού χώρου |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 126 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.88 kg |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

126×45 εκ, λάστιχο, ύφασμα
Σε απόθεμα


81×45 εκ, λάστιχο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
126×45 εκ, λάστιχο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

78×40 εκ, λάστιχο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα





126×45 εκ, λάστιχο, ύφασμα
Σε απόθεμα







40×70 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα


40×60 εκ, λάστιχο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
81×45 εκ, λάστιχο, ύφασμα
Σε απόθεμα


78×40 εκ, λάστιχο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα



152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα