
Χαλάκι μπάνιου 700 γρ./τ.μ.
Βαμβάκι
Διαστάσεις 57×22 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου σε πράσινη-γκρι απόχρωση. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester και η πίσω πλευρά είναι αντιολισθητική για να προσφέρει σταθερότητα και ασφάλεια. Είναι ένα ιδιαίτερα αφράτο πατάκι με μεγάλο πάχος, που εξασφαλίζει ένα πολύ απαλό και ζεστό πάτημα.
| Πλάτος: | 57 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 22 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Width | 57 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.455 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Γκρι |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ
Σε απόθεμα
59×52 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, σετ

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
81×45 εκ, πολυεστέρας, διάμετρος
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ
Σε απόθεμα
Λινό, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×50 εκ, χαλιά μπάνιου, τερρυ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
59×52 εκ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα


10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα