
Σουπλά (Φ38) Espiel PUL506K6
38×38 εκ, PVC
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×35 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό σουπλά που θα προστατεύσει επιφάνειες, όπως το τραπέζι, το πάσο, κλπ. Είναι κατασκευασμένο από 85% πολυπροπυλένιο-15% polyester σε πράσινη απόχρωση. Ιδανικό για καθημερινή χρήση, προσθέτει μια κομψή πινελιά σε κάθε γεύμα.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 35 εκ |
| Width | 35 cm |
|---|---|
| Depth | 35 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.049 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

38×38 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
3×45 εκ, PVC
Σε απόθεμα
30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×38 εκ, PVC
Σε απόθεμα

Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
38×38 εκ
Σε απόθεμα

Σετ

35×35 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα


35×35 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, κύκλος, μπαμπού
Σε απόθεμα

38×38 εκ
Σε απόθεμα
PVC
Σε απόθεμα
38×1 εκ
Σε απόθεμα
41×41 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
30×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

PVC
Σε απόθεμα
Σετ

Ύφασμα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα