
KARAG Νιπτήρας επικαθήμενος ανοξείδωτος Gun Metal 4376F KARAG 50x35x12cm KARAG-5206836688206
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 6×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Λεκάνη πλυσίματος στρογγυλή από σιλικόνη και πλαστικό υλικό σε γκρι και λευκό χρώμα. Είναι πτυσσόμενη με 5cm ύψος όταν είναι κλειστή, για να αποθηκεύεται εύκολα χωρίς να πιάνει χώρο. Ιδανική για την μεταφορά και το άπλωμα των ρούχων. Χωρητικότητα 10L.
| Πλάτος: | 6 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Width | 6 cm |
|---|---|
| Depth | 38 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 0.42 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

51×47 εκ, χυτό μάρμαρο, ενσωματωμένη



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί



Γυαλί




46×17 εκ, χυτό μάρμαρο, ενσωματωμένη

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Γυαλί





Πέτρα
Σε απόθεμα

Πέτρα
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα