
Τραβέρσα (35x180) Whitegg D0301
36×28 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 39×23 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 20,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παραλληλόγραμμο τραπεζομάντηλο σε καφέ χρώμα. Το ύφασμά του είναι από 100% βαμβάκι με πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι το προϊόν είναι απαλλαγμένο από επιβλαβείς χημικές ουσίες. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για να ένα εντυπωσιακό αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 39 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 23 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 39 cm, 39 cm, 39 cm, 39 cm |
| Depth | 23 cm, 23 cm, 23 cm, 23 cm |
| Height | 4 cm, 4 cm, 4 cm, 4 cm |
| Total weight | 0.653 kg, 0.653 kg, 0.653 kg, 0.653 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
43×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×25 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×25 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα