
Σουπλά (Φ38) S-D Woven Terracotta 108120B1
38×38 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×35 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό σουπλά που θα προστατεύσει επιφάνειες, όπως το τραπέζι, το πάσο, κλπ. Είναι κατασκευασμένο από 85% πολυπροπυλένιο-15% polyester σε απόχρωση τερακότας. Ιδανικό για καθημερινή χρήση, προσθέτει μια κομψή πινελιά σε κάθε γεύμα.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 35 εκ |
| Width | 35 cm |
|---|---|
| Depth | 35 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.049 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

38×38 εκ
Σε απόθεμα
35×35 εκ
Σε απόθεμα

38×38 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
PVC
Σε απόθεμα
41×41 εκ, PVC
Σε απόθεμα
9×7 εκ, PVC, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
35×35 εκ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
38×38 εκ, PVC
Σε απόθεμα

Σετ

45×30 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
30×30 εκ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, σετ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα