
Σεντόνια Μονά (Σετ) Rythmos Symbol Zoey White Πολύχρωμο ΜΕ ΛΑΣΤΙΧΟ 105x205+25
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×27 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 17,18 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ βρεφικά σεντόνια για την κούνια του μωρού σας από την εταιρεία Dimcol σε λευκή απόχρωση με χαριτωμένες πεταλούδες σε κοραλί και γκρι χρώμα. Σύνθεση από 100% βαμβάκι 144 κλωστών, που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Ιδανικά για κορίτσια. Συσκευασία κουτί. Ελληνικής κατασκευής.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Ποικιλία | Για την κούνια |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 7 cm, 7 cm, 7 cm, 7 cm |
| Total weight | 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×18 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×18 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για την κούνια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
30×18 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα