
16,99 €
Διαστάσεις 89×47×8 εκ
Με μια ματιά Το βρεφικό λίκνο Kalinihta σε γκρι απόχρωση της εταιρείας Moni είναι ιδανικό για νεογέννητα έως 11kg. Προσφέρει ένα προστατευμένο περιβάλλον εξασφαλίζοντας έναν ήρεμο ύπνο για το μωρό σας.
| Πλάτος: | 47 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 8 εκ |
| Υψος: | 89 εκ |
| Width | 47 cm |
|---|---|
| Depth | 8 cm |
| Height | 89 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Κατασκευαστής | Moni |


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα