
Θήκη για μαξιλαράκι από βελούδο κοτλέ, Olavi
Με φερμουάρ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ζεύγος μαξιλαροθήκες από την εταιρεία Kentia, σε εκρού απόχρωση με φλοράλ σχέδιο. Το ύφασμά είναι 100% βαμβάκι 150 κλωστών, με απαλή υφή. Διαθέτουν το σχέδιο του κατωσέντονου.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Kentia |

Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μετάξι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, βαμβάκι, μονόχρομος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Με φερμουάρ, βαμβάκι

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

Βαμβάκι

50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν


Βαμβάκι



22×15 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα