
Κουβέρτα Πικέ Μονή (160x240) Kentia Loft Alima
25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα για την αγκαλιά ή το λίκνο από την εταιρεία Nef-Nef σε λευκό χρώμα και σχέδιο με ζωάκια σε πολύχρωμες αποχρώσεις. Το ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι βάρους 260gsm, που την καθιστά ιδανική για τους ανοιξιάτικους και καλοκαιρινούς μήνες. Για μια αρμονική διακόσμηση του βρεφικού δωματίου, συνδυάστε με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


110×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
80×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα

100×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
54×40 εκ
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα