
Ράνερ Τραπεζιού Home Is Where The Heart Is Ριγέ Βαμβάκι/Πολ. Παστέλ Ροζ/Σομόν/Χρυσό 180x33cm Hintsdeco Collection
Βαμβάκι
Διαστάσεις 140×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Runner από την εταιρεία Nef-Nef με ριγέ σχέδιο σε πράσινο-λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι που το καθιστά ανθεκτικό και με απαλή υφή. Μία τραβέρσα που θα στολίσει το τραπέζι της κουζίνας ή της τραπεζαρίας σας σε κάθε περίσταση. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 140 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Επιτραπέζιοι δρομείς |
| Μοτίβο | Διακοσμητικά |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 36 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Βαμβάκι

Ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ορθογώνιο, μονοκόματο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
8×3 εκ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
38×27 εκ
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
36×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×250 εκ, με επεξεργασία τεφλόν, ορθογώνιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
150×25 εκ, βαμβάκι, σατέν
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
