
Ζεύγος Μαξιλαροθήκες (50x70) Rythmos Madonna Ιβουάρ
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×42 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 18 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι σε εκρού χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες και καρό σχέδιο από την εταιρεία Nef-Nef. Το ύφασμα έχει σύνθεση από 55% βισκόζη - 45% λινό με γέμισμα από πολυεστερική βάτα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 42 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 42 cm, 42 cm, 42 cm, 42 cm |
| Depth | 42 cm, 42 cm, 42 cm, 42 cm |
| Height | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ρίγες
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα