
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη Home Décor 45x45 FLO GREY
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι σε σκούρο γκρι χρώμα και φλοράλ σχέδιο σε γαλάζιες αποχρώσεις από την εταιρεία Nef-Nef. Το ύφασμα έχει σύνθεση από 85% βισκόζη-15% λινό με γέμισμα από πολυεστερική βάτα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 50 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Ανθρακί |
| Material | Βισκόζη |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

50×50 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Λουλούδια
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

50×50 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


40×40 εκ
Σε απόθεμα
Λουλούδια
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο

38×27 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα

40×60 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα