
Τραπεζομάντηλο (135x180) Melinen Olivie Grey
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 36×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Runner με λευκό φόντο και tropical σχέδιο σε πράσινες αποχρώσεις από την εταιρεία Nef-Nef. Ύφασμα από 100% polyester που προσφέρει ανθεκτικότητα. Μια τραβέρσα που θα στολίσει το τραπέζι σας σε κάθε περίσταση. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 36 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Ποικιλία | Επιτραπέζιοι δρομείς |
| Μοτίβο | Λουλούδια |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 36 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
40×160 εκ, πολυεστέρας, λινό
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

43×23 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα