
Πετσέτες Μπάνιου (Σετ 3τμχ) Melinen Kenzo D.Aqua 450gsm
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 25×25 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 35 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ πετσέτες από την εταιρεία Nef-Nef σε σκούρο μπλε χρώμα με ανάγλυφη επιφάνεια και ζακάρ φάσα στο τελείωμα. Η σύνθεσή τους είναι από 100% βαμβάκι βάρους 600gsm, που τις καθιστά ιδιαίτερα απορροφητικές και αφράτες. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 25 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm |
| Depth | 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×34 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα, σετ
Σε απόθεμα
25×25 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
34×34 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα