
Σετ 2 μάξι σλιπ από οργανικό βαμβάκι
Σετ, βαμβάκι
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γάντια κουζίνας, σετ 2 τεμαχίων από την εταιρεία Nef-Nef σε μπεζ χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένα από βαμβάκι και νεοπρέν για μέγιστη ασφάλεια. Το νεοπρέν είναι ένας συνθετικός τύπος λάστιχου, που προσομοιάζει τις ιδιότητες του φυσικού, όπως είναι η αντοχή στην θερμότητα, και το καθιστά ιδανικό για χρήση στα αξεσουάρ κουζίνας. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Ποικιλία | Γάντια κουζίνας, Σετ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 25 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | 65% Polyester 35% Βαμβακι |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Σετ, βαμβάκι


Βαμβάκι

Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι


Σετ, βαμβάκι, μονόχρομος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Γάντια κουζίνας, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα