
Τραπεζομάντηλο (140x140) Nef-Nef Homeware Blue Ishmar Ecru - Aqua
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο 140x180 από την εταιρεία Nef-Nef σε εκρού απόχρωση με γαλάζιο σχέδιο και κόκκινες λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από 50% βαμβάκι και 50% polyester τύπου Half Panama με βάρος 185gsm. Η ύφανση Half Panama είναι πιο σφιχτή και πυκνή που το καθιστά ανθεκτικό, με απαλή υφή και αντοχή στους λεκέδες, ιδανικό για καθημερινή χρήση. Ένα τραπεζομάντηλο που θα στολίσει το τραπέζι της κουζίνας ή της τραπεζαρίας σας σε κάθε περίσταση. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες. Η Blue Collection της Nef-Nef συνδυάζει κομψότητα και χαλαρωτικές αποχρώσεις του μπλε για ένα όμορφο και αρμονικό χώρο.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Γαλάζιο |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


37×29 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, τετράγωνο, τραπεζομάντηλο



Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα

36×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα