Συγκρίνετε τιμές από 9,2 € σε 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Κουβέρτα Μουσελίνα Αγκαλιάς (70x100) Μουσελίνα Kentia Loft Sassy
Διαστάσεις 5×37×28 εκ
Προτεινόμενες προσφορές
Επιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Περιγραφή προϊόντος
Βρεφική κουβέρτα για την αγκαλιά από την εταιρεία Kentia, σε ροζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% υψηλής ποιότητας βαμβακερή μουσελίνα 160gsm, ιδανική για τους ανοιξιάτικους και καλοκαιρινούς μήνες. Το βαμβακερό ύφασμα μουσελίνας ξεχωρίζει για την εξαιρετική απαλότητα, τη δροσερή αίσθηση και την υψηλή διαπνοή του, προσφέροντας άνετο και ευχάριστο ύπνο. Είναι ελαφριά, φιλική προς το δέρμα, κατάλληλη και για ευαίσθητες επιδερμίδες.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υψος: | 5 εκ |
Προδιαγραφές
| Υλικό κούνιας | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Depth | 28 cm, 28 cm, 28 cm, 28 cm |
| Height | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg |
| Κατασκευαστής | Kentia |
Σας προτείνουμε

SNUZ Βρεφικό Λίκνο SnuzPod5 Walnut
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΤα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Στόρι (60x180) L-C Lagune 1950276
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κουρτίνα (140x295) Με Τρέσα Gofis Home Maisy Beige AW26 507/06
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Κονσόλα Εισόδου (100x30x80) Vasagle LNT016Y57
Σε απόθεμα
Κορνίζα Τοίχου 10 Θέσεων (58.5x49.2) A-S Kyle 173868
Ξύλο
Σε απόθεμα
Παιδική Σκηνή A-S Pop Up Pink 174150A
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 5 Θέσεων (Φ30x90) Estia Μαύρο 01-21245
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σεντόνια Υπέρδιπλα (Σετ) Nef-Nef Homeware Worian Mauve
Σε απόθεμα
Κουρτίνα (135x240) Με Τρουκς A-S Paxta Celadon 201931B
Σε απόθεμα
Πύργος Εκμάθησης Montessori (51x51x90) A-S Observation Tower 174249
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x180) Whitegg Z160
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Κουρτίνα (300x295) Με Τρέσα Gofis Home Maisy White AW26 507/05
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μπουφές (100x35x75) Vasagle LSC099K02
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Ράφι Τοίχου (80x20x3.8) Vasagle LWS28BX
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Πτυσσόμενη Κούνια Παιδική (131x80x125) Bebe Stars Cow Blue 021-181
Σε απόθεμα
Ρόμαν Συσκότισης (120x230) Grace Shiny Beige 681123
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Κομοδίνο Με Ενσωματωμένες Πρίζες - USB & Led (30x25x59.5) Vasagle LET610W01
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα