
Μπουκαλοθήκη 12 Θέσεων (29x16x42) Z-L 13580
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×12×10 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 18,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμαστή μπουκαλοθήκη 4 θέσεων για να αποθηκεύσετε τα μπουκάλια των κρασιών σας. Είναι κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι σε ασημί χρώμα. Είναι κατάλληλο για μπουκάλια κρασιού με διάμετρο 8cm. Ιδανική για να κρατήσετε οργανωμένη την κάβα σας στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή την κουζίνα.
| Πλάτος: | 12 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Υψος: | 45 εκ |
| Width | 12 cm, 12 cm, 12 cm, 12 cm |
|---|---|
| Depth | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Height | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Total weight | 0.589 kg, 0.589 kg, 0.589 kg, 0.589 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ
Σε απόθεμα


37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα