
Ψωμιέρα Με Συρτάρι (30.4x33x21.6) F-V Bread Box 209236
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ψωμιέρα με μοντέρνο σχεδιασμό, κατασκευασμένη από ξύλο οξιάς σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει κυλιόμενο καπάκι (roll-top) που ανοίγει εύκολα προς τα μέσα, εξοικονομώντας χώρο και προσφέροντας άνετη πρόσβαση στο περιεχόμενο. Ο πρακτικός σχεδιασμός της προστατεύει το ψωμί από την υγρασία και βοηθά στη διατήρηση της τάξης στον πάγκο της κουζίνας. Ιδανική για τη σωστή αποθήκευση ψωμιού και αρτοσκευασμάτων, διατηρώντας τα φρέσκα για περισσότερο χρόνο.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 2.344 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα