
Βαζάκια Μπαχαρικών (Σετ 6τμχ) Σε Σταντ Z-L 19638
Σετ μπαχαρικών, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο για το αλάτι με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί σε μαύρο χρώμα με λευκές λεπτομέρειες. Έχει καπάκι με αεροστεγές σφράγισμα για να παραμένουν τα προϊόντα φρέσκα για περισσότερο διάστημα. Αυτό το δοχείο αποθήκευσης είναι ιδανικό για την αποθήκευση χοντρού χύμα αλατιού. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. Χωρητικότητα 100ml.
| Ποικιλία | Δοχεία λαδιού και ξιδιού |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 7 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.199 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ μπαχαρικών, γυαλί
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι, ξύλο
Σε απόθεμα




Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι, γυαλί
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι, γυαλί
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ μπαχαρικών
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ μπαχαρικών, γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα