
Κρεμάστρα Δαπέδου Με Ράφια (101.5x39x150) F-V Artemis 181233
Για κρεμάστρες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×16 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλόγερος για ρούχα και κοστούμια με κομψό και μοντέρνο σχεδιασμό, ιδανικός για την τακτοποίηση και την προσεγμένη τοποθέτηση ρούχων. Κατασκευασμένος από ανθεκτικό μέταλλο σε μαύρο χρώμα, προσφέρει σταθερότητα και αντοχή στην καθημερινή χρήση. Διαθέτει ειδικές θέσεις για σακάκι, παντελόνι ή πουκάμισο, βοηθώντας να διατηρούνται τα ρούχα χωρίς τσακίσεις. Η στιβαρή βάση του εξασφαλίζει καλή ισορροπία, ενώ ο διαχρονικός σχεδιασμός του ταιριάζει εύκολα σε υπνοδωμάτιο, γκαρνταρόμπα ή γραφείο. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 16 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 40 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τύπος | Καλόγεροι |
| Υλικό | Μέταλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 16 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 5.41 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για κρεμάστρες
Σε απόθεμα
7×84 εκ, μοντέρνο, για κρεμάστρες
Σε απόθεμα
12×48 εκ, καλόγεροι, μοντέρνο
Σε απόθεμα
17×43 εκ
Σε απόθεμα

110×7 εκ, καλόγεροι, ξύλο
Σε απόθεμα
7×77 εκ, καλόγεροι, μοντέρνο
Σε απόθεμα
6×80 εκ
Σε απόθεμα
56×39 εκ, καλόγεροι, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κρεμάστρες, ξύλο

156×50 εκ, καλόγεροι, για κρεμάστρες

12×44 εκ, μοντέρνο, για κρεμάστρες
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κρεμάστρες, ξύλο
Σε απόθεμα
12×48 εκ, καλόγεροι, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
