
Πιατοθήκη Ντουλαπιού (34x12.5x12) Z-L 25278
Διοργανωτές μαγειρικών σκευών, μπαμπού, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτιά αποθήκευσης σετ 3 τεμαχίων, κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό. Είναι διάφανα ώστε να σας επιτρέπουν να βλέπετε το περιεχόμενο τους. Διαθέτουν λαβές από ξύλο bamboo για εύκολη μεταφορά και χρήση. Πρακτικά και ιδανικά κουτιά για να οργανώσετε εύκολα και αποτελεσματικά κάθε χώρο του σπιτιού σας.
| Υλικό | Πλαστικό, Ξύλο |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 1.075 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διοργανωτές μαγειρικών σκευών, μπαμπού, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Ξύλο
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ράφια, πλαστικό
Σε απόθεμα



Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


36×28 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
