
Γωνιακή Ραφιέρα Οργάνωσης Κουζίνας (29.6x29.3x20.5) F-V Ordera Black 190109
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Περιστρεφόμενη βάση οργάνωσης για να έχετε πάντα τακτοποιημένα τα πράγματα σας. Είναι κατασκευασμένη από διάφανο πλαστικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στην κουζίνα για τα βαζάκια των μπαχαρικών, στο ψυγείο, στο δωμάτιο ή το μπάνιο για τα καλλυντικά και τις κρέμες σας ή ακόμα και στο γραφείο για να το οργανώσετε.
| Είδος | Διοργανωτές μαγειρικών σκευών |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Ασπρόμαυρο |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.429 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα