
Στόρι (60x180) L-C Lagune 1950276
Ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 10×44×55 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 9,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Θήκη φύλαξης ιδανική για ρούχα, αξεσουάρ, μπουφάν, κλπ που κάνει την αλλαγή χειμωνιάτικων-καλοκαιρινών γρήγορη και κυρίως οργανωμένη. Είναι κατασκευασμένη εξωτερικά από ύφασμα non-woven σε γκρι χρώμα και εσωτερικά από χοντρό χαρτόνι για να κρατάει το σχήμα του. Διαθέτει φερμουάρ για εύκολο άνοιγμα. Μπορείτε να τη τοποθετήσετε κάτω από το κρεβάτι και έχει λαβή για να μπορείτε να τη τραβάτε. Είναι αναδιπλούμενη και μπορείτε να την αποθηκεύσετε όταν δεν τη χρησιμοποιείτε.
| Πλάτος: | 44 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 55 εκ |
| Υψος: | 10 εκ |
| Width | 44 cm, 44 cm, 44 cm, 44 cm |
|---|---|
| Depth | 55 cm, 55 cm, 55 cm, 55 cm |
| Height | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Total weight | 0.534 kg, 0.534 kg, 0.534 kg, 0.534 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα