
Κουτί Αποθήκευσης (32x32x32) Z-L Green 14114
2×32×32 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 28×28×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης σε λαχανί χρώμα και μεταλλική οπή για να μπορείτε να το τραβάτε. Είναι κατασκευασμένο εξωτερικά από ύφασμα non-wooven και εσωτερικά από χοντρό χαρτόνι για να κρατάει το σχήμα του. Είναι αναδιπλούμενο και μπορείτε να το αποθηκεύσετε όταν δεν το χρησιμοποιείτε. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε ένα ράφι για να αποθηκεύετε μικροπράγματα ή στο δωμάτιο του παιδιού.
| Πλάτος: | 28 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υψος: | 28 εκ |
| Ιδιότητες | Στοιβαζόμενο |
|---|---|
| Τρόπος κλεισίματος | Χωρίς καπάκι |
| Υλικό | Λευκά είδη |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.393 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

2×32×32 εκ
Σε απόθεμα


28×28×28 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο


64×62×32 εκ, με καπάκι, χαρτί
Σε απόθεμα
Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
31×31×31 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα

39×34×2 εκ
Σε απόθεμα
28×28×28 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη
Σε απόθεμα


2×33×29 εκ
Σε απόθεμα

33×33×15 εκ
Σε απόθεμα

33×33×25 εκ
Σε απόθεμα
28×28×28 εκ, λευκά είδη, διάμετρος
Σε απόθεμα


39×34×2 εκ
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο

39×34×2 εκ
Σε απόθεμα
20×41×35 εκ, με καπάκι, λευκά είδη
Σε απόθεμα

15×31×31 εκ
Σε απόθεμα


Στοιβαζόμενο, σετ, ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα