
Κρεμάστρα Τοίχου 6 Θέσεων (77x5.5x13.5) F-V Staple 181347
6×77 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 21×41 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρα 6 θέσεων για τοποθέτηση σε πόρτες, ντουλάπες ή ντουλάπια. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα με μπεζ ξύλινες λεπτομέρειες. Είναι πολύ πρακτική καθώς δεν χρειάζεται τρύπημα και μπορείτε να της αλλάζετε θέσεις ανάλογα με το που την χρειάζεστε. Κατάλληλη για πόρτες πάχους έως 2cm.
| Πλάτος: | 41 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 21 εκ |
| Τύπος | Κρεμαστά στη πόρτα |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 41 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.291 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

6×77 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Ξύλο

23×52 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×50 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

22×68 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
3×50 εκ, επιτοίχια, μέταλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο

20×35 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Επιτοίχια

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

14×64 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο



12×79 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
1×10 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα