
ESTIA ΒΑΣΗ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΓΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ IVORY
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 21×39×19 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σκαμπό σαλονιού κατασκευασμένο από ξύλο πεύκου σε φυσική απόχρωση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως σκαμπό - σκαμνάκι μπροστά από το τζάκι ή για να δημιουργήσετε έξτρα θέσεις στο χώρο σας . Επίσης μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως έπιπλο για να τοποθετήσετε φυτά ή διακοσμητικά ακόμη και σαν υποπόδιο. Έχει ενσωματωμένη λαβή και στρογγυλεμένες άκρες και είναι εξαιρετικά στιβαρό και σταθερό. Ξύλο με πιστοποίηση FSC. Το προϊόν παραδίδεται συναρμολογημένο.
| Πλάτος: | 39 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 19 εκ |
| Υψος: | 21 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 39 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 1.291 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα




Ξύλο

Ρουστίκ , ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Πεύκο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο

Μαόνι, ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μαόνι, ξύλο


Σημύδα, σκανδιναβικό, ξύλο



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα