
Πίνακας Ανακοινώσεων (40x60) Z-L 11271
1×60 εκ, απο ύφασμα, στον τοίχο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 10×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας ανακοινώσεων με μίνιμαλ σχεδιασμό. Το κάδρο είναι ξύλινο σε μπεζ χρώμα και η επιφάνεια είναι από γκρι ύφασμα. Στην συσκευασία περιλαμβάνονται 5 πινέζες. Είναι ένα κλασικό και πρακτικό εργαλείο για οργάνωση, υπενθυμίσεις και διακόσμηση σε γραφεία, σπίτια, σχολεία και εργαστήρια.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 10 εκ |
| Τύπος | Απο ύφασμα |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Στον τοίχο |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 60 cm |
| Depth | 80 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.683 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

1×60 εκ, απο ύφασμα, στον τοίχο
Σε απόθεμα
10×50 εκ, στον τοίχο, διάμετρος
Σε απόθεμα

10×50 εκ, στον τοίχο, διάμετρος
Σε απόθεμα
8×70 εκ, στον τοίχο, διάμετρος
Σε απόθεμα
10×50 εκ, στον τοίχο, διάμετρος
Σε απόθεμα
2×59 εκ, στον τοίχο
Σε απόθεμα



1×59 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα