
Χαλί All Season (160x230) Royal Carpet Toscana Branco White/Silver
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 140×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής all season από τη σειρά Toscana της εταιρείας Royal Carpet σε εκρού και γκρι αποχρώσεις. Απαλό αλλά ανθεκτικό χαλί με καλοδουλεμένη μίξη χρωμάτων και εντυπωσιακό μοντέρνο σχέδιο. Ιδανικό για όλες τις εποχές του χρόνου. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού αναβαθμίζοντας την αισθητική τους, ενώ συνδυάζεται αρμονικά με διάφορα στυλ διακόσμησης. Είναι κατασκευασμένο από εξαιρετικά βελγικής προέλευσης chenille νήματα από βαμβάκι και polyester. Η κλωστή του σενίλ παρέχει εξαιρετική ανθεκτικότητα και αντοχή στη χρήση, δεν λερώνει εύκολα και δεν γαριάζει στη χρήση. Το χαλί έχει βάρος του 1.660gsm και διαθέτει υφαντό υπόστρωμα. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια του χαλιού. Δεν εμπεριέχει επικίνδυνες για τον ανθρώπινο οργανισμό αλλεργιογόνες ή χημικές βλαβερές ουσίες. Τα χαλιά Royal Carpet είναι οικολογικά και φιλικά προς την υγεία.
| Πλάτος: | 140 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 140 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Εκρού |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


140×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


130×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα


133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

200×20 εκ
Σε απόθεμα

200×20 εκ
Σε απόθεμα




68×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα