
139 €
Πουφ (Φ45x50) Lorena Canals Ball
Μπάλα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική πολυθρόνα που θα ταιριάξει μοναδικά στο παιδικό δωμάτιο σε γκρι χρώμα και μορφή γατούλας. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester με απαλή υφή και γέμιση από πολυεστερική βάτα. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υψος: | 45 εκ |
| Ποικιλία | Παιδικές πολυθρόνες |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 45 cm |
| Total weight | 1.75 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μπάλα
Σε απόθεμα
Μπάλα
Σε απόθεμα
Μπάλα
Σε απόθεμα











Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα