
Χαλί All Season (140x200) Tzikas Carpets Siwa 228-070
140×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 75×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μηχανοποίητο χαλί 4 εποχών 75x150 από τη σειρά Siwa της εταιρείας Tzikas Carpets. Έχει μπεζ φόντο και πολύχρωμο φλοράλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από νήματα σύνθεσης από polyester και chenille. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Το βάρος του χαλιού είναι 1.02gsm. Έχει χαμηλό πέλος flatweave. Το υπόστρωμα είναι αντιολισθητικό. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της εταιρείας Tzikas Carpets είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον. Επίσης, έχουν πιστοποίηση του Γερμανικού ινστιτούτου Oeko-Tex Standard 100.
| Πλάτος: | 75 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Χρήση χαλιού | Διάδρομοι |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Πρότυπο | Λουλουδάτα |
| Width | 75 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Material | Polyester - Chenille |
| Κατασκευαστής | Tzikas Carpets |

140×20 εκ
Σε απόθεμα
75×10 εκ
Σε απόθεμα

150×20 εκ
Σε απόθεμα
75×10 εκ
Σε απόθεμα
120×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Σε απόθεμα
20×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
240×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
70×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

60×10 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
120×20 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα