
Κουτί Αποθήκευσης (40x30x24) Z-L Bars 13362
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 13×18×18 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτιά αποθήκευσης με καπάκι σε σετ 2 τεμαχίων. Το σετ περιλαμβάνει 2 κουτιά διαφορετικών διαστάσεων, κατασκευασμένα από ξύλο MDF_E1 σε μπεζ χρώμα με εφέ μαρμάρου και καπάκι σε φυσική απόχρωση ξύλου. Μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε σαν διακοσμητικά ή σαν χώρους αποθήκευσης σε ένα ράφι, στο μπάνιο στην κρεβατοκάμαρα ή όπου αλλού χρειάζεται να οργανώσετε μικροπράγματα.
| Πλάτος: | 18 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 18 εκ |
| Υψος: | 13 εκ |
| Τρόπος κλεισίματος | Με καπάκι |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 18 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.95 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
15×39×32 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη
Σε απόθεμα
Με καπάκι
Σε απόθεμα

11×30×30 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα

15×40×30 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα
31×31×31 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα




1×77×12 εκ
Σε απόθεμα
9×41×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα
Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
23×42×35 εκ, με καπάκι, λευκά είδη

23×42×35 εκ, με καπάκι, διάμετρος

Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
19×41×32 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
15×30×20 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο


Σετ
Σε απόθεμα
50×40×30 εκ, με καπάκι, λευκά είδη



Σετ
Σε απόθεμα

9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
