
Απλίκα LED Εξωτερικού Χώρου Viokef Mode Grey 4243201
Επιτοίχια φώτα, 230V, μέταλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ηλιακό φωτιστικό εξωτερικού χώρου - φαναράκι, κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε γκρι χρώμα. Είναι καρφωτό, για να τοποθετείται εύκολα σε χώμα ή γλάστρα. Κατά τη διάρκεια της ημέρας η ηλιακή ενέργεια επαναφορτίζει την εσωτερική μπαταρία μέσω του ενσωματωμένου πάνελ και το βράδυ ανάβει αυτόματα. Μετά από πλήρη φόρτιση έχει αυτονομία 8 ωρών. Έχει θερμό λευκό φωτισμό και βαθμό στεγανότητας IP44. Θα διακοσμήσει με στυλ και θα φωτίσει τον κήπο και τους εξωτερικούς χώρους του σπιτιού ή του εξοχικού σας.
| Τύπος φωτισμού εξωτερικού χώρου | Φώτα εδάφους |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 43 cm |
| Total weight | 0.14 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Επιτοίχια φώτα, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

230V
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα