
3D Πάνελ Τοίχου Ξύλινο (58x58) A-S Eileen Stripes 215585
58×1 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 58×1 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τρισδιάστατο πάνελ τοίχου σε μπεζ χρώμα με ριγέ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_Ε1 και πλαστικό υλικό. Μπορεί να τοποθετηθεί κάθετα ή οριζόντια. Είναι ιδιαίτερα ελαφρύ και για να το στερεώσετε μπορείτε να χρησιμοποιήσετε πολυμερή κόλλα ή και βίδες. Μπορείτε να προσθέσετε περισσότερα κομμάτια και να φτιάξετε μια σύνθεση ή να το βάλετε πίσω από το κρεβάτι σαν κεφαλάρι. Ιδανικό για οικιακούς και επαγγελματικούς χώρους. Είναι κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους και δεν πρέπει να χρησιμοποιείται σε χώρους με υγρασία ή άμεση επαφή με το νερό.
| Πλάτος: | 58 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 1 εκ |
| Width | 58 cm |
|---|---|
| Depth | 1 cm |
| Height | 58 cm |
| Total weight | 1.85 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

58×1 εκ
Σε απόθεμα
58×1 εκ
Σε απόθεμα
Γυαλιστερό
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Ματ
Σε απόθεμα
Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα

Ματ
Σε απόθεμα


30×2 εκ
Σε απόθεμα



Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα
Γυαλιστερό
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα

Ματ
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα


Πέτρα


Ματ
Σε απόθεμα
61×2 εκ
Σε απόθεμα

Ματ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα