
6,99 €
Αρωματιστής (Φ11x8) A-S Olia 207018
Αρωματικό, σε τεμάχιο, στρογγυλό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κερί αρωματικό που θα χαρίσει φρουτώδες άρωμα μούρων στον χώρο σας. Περιέχεται σε μοντέρνο λευκό βάζο, ιδανικό για κάθε διακόσμηση. Δημιουργεί αίσθηση καθαριότητας και ευχάριστη ατμόσφαιρα σε κάθε δωμάτιο. Χωρητικότητα 300gr. Χρόνος καύσης 40 ώρες.
| Αρωματικά | Ναί |
|---|---|
| Τύπος | Διακοσμητικά |
| Σετ κεριών | Σε τεμάχιο |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 10 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.42 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Αρωματικό, σε τεμάχιο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα

Αρωματικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
