
3D Πάνελ Τοίχου (120x60) A-S Cary 215501
60×1 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×2 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τρισδιάστατα πάνελ τοίχου σε σετ 2 τεμαχίων. Είναι κατασκευασμένα από ανακυκλωμένο πολυστυρένιο σε μπεζ χρώμα με εφέ ξύλου. Μπορούν να τοποθετηθούν κάθετα ή οριζόντια. Είναι ιδιαίτερα ελαφριά και για να τα στερεώσετε μπορείτε να χρησιμοποιήσετε πολυμερή κόλλα. Μπορείτε να προσθέσετε περισσότερα κομμάτια και να φτιάξετε μια σύνθεση και μπορούν να κοπούν εύκολα στο μέγεθος που χρειάζεστε. Ιδανικά για οικιακούς και επαγγελματικούς χώρους. Είναι κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 2 εκ |
| Width | 30 cm |
|---|---|
| Depth | 2 cm |
| Height | 60 cm |
| Total weight | 0.84 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

60×1 εκ
Σε απόθεμα
Λουλούδια
Σε απόθεμα

Ματ
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα
Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα
Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα


Ματ
Σε απόθεμα
Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα
Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα

61×2 εκ
Σε απόθεμα
Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα
Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα
Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα
26×2 εκ
Σε απόθεμα



Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα

Ματ
Σε απόθεμα
58×1 εκ
Σε απόθεμα
30×2 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα