
8 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ με 6 εντομοαπωθητικά κεριά με άρωμα σιτρονέλας. Ιδανικά για χρήση σε μπαλκόνι, ώστε να απολαύσετε άφοβα τα καλοκαιρινά σας βράδια. Χωρητικότητα 40gr. Χρόνος καύσης 7 ώρες.
| Αρωματικά | Ναί |
|---|---|
| Σετ κεριών | Σετ |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 12 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα
Αρωματικό, σε τεμάχιο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Αρωματικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
