
390,85 €
Διαστάσεις 100×200×5 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πέργκολα με φύλλωμα για το μπαλκόνι ή τον κήπο σας. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο ρατάν, ενώ το φύλλωμα είναι συνθετικό από πλαστικό υλικό σε πράσινο χρώμα. Ιδανική για να προσφέρει φυσική σκίαση, ιδιωτικότητα και κομψή αισθητική στον εσωτερικό ή εξωτερικό σας χώρο.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 5 εκ |
| Υψος: | 100 εκ |
| Υλικό κατασκευής | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 200 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 100 cm |
| Total weight | 1.7 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Ξύλινο,Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα