
Βρεφική Κάπα (75x75) Guy Laroche Jungle Natural - Sky
Διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδικό πόντσο σε σομόν χρώμα με ανάγλυφους αστερίες. Είναι πετσετέ, κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι και είναι ιδιαίτερα απαλό και φιλικό προς το παιδικό δέρμα, με υψηλή απορροφητικότητα. Ο πρακτικός σχεδιασμός του επιτρέπει εύκολη εφαρμογή, ενώ χαρίζει ελευθερία κινήσεων στο παιδί, προσφέροντας άνεση και ζεστασιά. Έρχεται με ασορτί πετσετάκι στο ίδιο χρώμα και σχέδιο. Ιδανικό για το σπίτι, την πισίνα ή τις καλοκαιρινές διακοπές. Με πιστοποίηση OEKO-TEX.
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 55 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 70 cm |
| Total weight | 0.47 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Διάμετρος
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα