
Κουδουνίστρες (Σετ 12τμχ) Bebe Stars Teddy Bear 60-103
Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιχνίδια μπάνιου σετ από την εταιρία Kiokids. Είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας σιλικόνη, οπότε είναι πολύ μαλακά, ανθεκτικά και καθαρίζονται πανεύκολα. Είναι εντελώς απαλλαγμένα από BPA και άλλες βλαβερές ουσίες. Το σετ περιλαμβάνει 5 διαστημικές φιγούρες σχεδιασμένες ειδικά για το παιχνίδι στο νερό. Βοηθούν το μικρό σας να αναπτύξει τις αισθήσεις και τις κινητικές του δεξιότητες την ώρα που απολαμβάνει το μπάνιο του! Κατάλληλο για ηλικίες 4+ μηνών.
| Διαδραστίκα | Ναί |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Kiokids |

Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα