
Κουδουνίστρες (Σετ 12τμχ) Bebe Stars Teddy Bear 60-103
Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πανάκι παρηγοριάς-ντουντού από την εταιρεία Dimcol σε λευκό-γαλάζιο χρώμα με τον ήρωα της Disney Mickey. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester coral fleece που το καθιστά ιδιαίτερα απαλό και μαλακό. Το λούτρινο που διαθέτει στο πάνω μέρος, θα διεγείρει τις αισθήσεις της όσφρησης και της αφής του μικρού σας. Μπορείτε να το εμποτίσετε με το άρωμα σας ώστε να σας αισθάνεται πάντα κοντά το μωρό σας και να νιώθει ασφάλεια και άνεση, ιδιαίτερα κατά την διάρκεια του ύπνου. Αναγνωρισμένο παγκοσμίως με πιστοποιητικό, OEKO TEX® Standard 10. Έχει κατασκευαστεί σύμφωνα με τα ευρωπαϊκά πρότυπα υγείας, ασφάλειας και προστασίας του περιβάλλοντος σύμφωνα με την πιστοποίηση CE. Κατάλληλο από την γέννηση.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Ποικιλία | Αρκουδάκια ύπνου |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 23 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Disney |

Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα