
Κουβέρτα Πικέ Κούνιας (120x150) Rythmos Rino Ciel
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 75×100 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις για την αγκαλιά ή το λίκνο του μωρού από την εταιρεία Dimcol σε γαλάζιο χρώμα. Έχει ανάγλυφη minky επιφάνεια κατασκευασμένη από 100% polyester βάρους 220gsm. Η κάτω πλευρά είναι flannel βάρους 200gsm. Έχει πολύ απαλή υφή. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί από όποια μεριά προτιμάτε εσείς ή το μωρό σας! Είναι ιδανική για νεογέννητα μωρά. Συνολικό βάρος 420gsm.
| Πλάτος: | 75 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 100 εκ |
| Width | 28 cm |
|---|---|
| Depth | 24 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


37×28 εκ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα




75×100 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
75×100 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
75×100 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα